SKAUTSKÝ PRÁZDNINOVÝ KLUB 2019

Dobrodružné cesty vlakem, spousta her, zábavy a nových kamarádů!

I letos v roce 2019 se koná Skautský prázdninový klub, který pořádá Středisko Karla Šimka.

Příměstský tábor nabízí různorodé aktivity, naučné i zábavné výlety pro děti od 5 do 12 let.

Tři dny v týdnu (Po-St-Pá) si užijeme velkou zábavu – naplno využijeme možnosti, které naše město, Hradec Králové, nabízí. Každé pondělí budeme trénovat plavání v Aquacentru, jindy vyrazíme na Hvězdárnu, do Galerie Moderního umění, na Minigolf, do Městské knihovny, vystoupáme na Bílou věž, objevíme naučné stezky v Královehradeckých lesích aj.

V úterý a ve čtvrtek vyrážíme na výlety do okolí Hradce Králové (viz. Program úterý a čtvrtků). Objevujeme hrady a zámky, navštěvujeme skautské tábory, poznáváme přírodu i naši minulost.

Přidej se k nám a mrkni na Facebook!

________________________________________________________________________

Do skautského prázdninového klubu je možné přihlásit děti i na JEDNOTLIVÉ DNY v týdnu!

PŘIHLÁŠKY do příměstského tábora přijímáme i BĚHEM LETNÍCH PRÁZDNIN!

Pro koho je Skautský prázdninový klub určen?

Pro všechny děti, skauty a neskauty (děti, které nikdy do skautu nechodily) od 5 do 12 let, po dohodě i pro děti od 4 let.

Co je to Skautský prázdninový klub?

Skautský prázdninový klub je příměstský tábor provozovaný Skautským střediskem Karla Šimka. Skautský prázdninový klub bude provozován od pondělí 1. 7. 2019 do pátku 30. 8. 2018.

Co se dělá ve Skautském prázdninovém klubu?

Každý den v týdnu je zaměřen jiným směrem. Každé pondělí se chodí na dvě hodiny Aquacentra v Hradci králové. V úterý a ve čtvrtek jezdíme vlakem na výlety po Královehradeckém a Pardubickém kraji, výlety jsou do přírody, na hrady, zámky a na další zajímavá místa. Středy a pátky jsou určeny pro aktivity v Hradci Králové. Seznámíme se tedy s krásami našeho města, dozvíme se něco málo z historie a prohlídneme si tak části města, která neznáme.

Jak je to se stravou ve Skautském prázdninovém klubu?

V pondělí, ve středu a v pátek budou obědy zajištěny Skautský prázdninovým klubem. V tyto dny budou obědy dodávány externí firmou, se kterou máme dobré zkušenosti z předchozího léta. Pitný režim je po celý den v prostorách klubovny zajištěn. Svačinky mají děti připravené z domu i s lahvičkou na pití.

Počet obědů na každý týden rezervujeme vždy do čtvrtka předchozího týdne. Pokud bude dítě přihlášeno později, nemůžeme, bohužel, s jistotou zajistit oběd na první den v týdnu. Děkujeme za pochopení!

V úterý a ve čtvrtek jezdíme do přírody nebo na jiné výlety mimo Hradec Králové, má každé dítě jídlo na celý den připravené z domu a k tomu i dostatečné množství pití.

Cena Skautského prázdninového klubu?

Cena Skautského prázdninového klubu je 300 na jeden den + peníze na vstup. V úterý a ve čtvrtek si dítě přinese peníze na cestu (jízdenka na vlak).

Od kdy do kdy je otevřen Skautský prázdninový klub?

Skautský prázdninový klub je otevřen od 6:30 hodin ráno do 16:00 (po domluvě nejpozději do 16:30). Děti musí být v klubovně do 8:00. Pokud dítě chcete přivést později nebo si ho naopak chcete vyzvednout dříve, je nutné se domluvit předem.

Kdy budou přesné informace o programu Skautského prázdninového klubu?

Podrobné informace o připraveném programu budou odeslány vždy týden dopředu na elektronickou adresu uvedenou v přihlášce a na adresu, ze které byla zaslána přihláška.

Může se změnit program Skautského prázdninového klubu?

Ano, program se může změnit v případě nepříznivého počasí, výluky na železničních tratích, nebo změny jízdního řádu.

Změna programu vyhrazena. Případné úpravy podle počasí, otevírací době nebo doprav budou včas aktualizovány.

Kontakt na Skautský prázdninový klub:

Program SPK 2019
Po29. 7.AquacentrumČt29. 8.Želez. muz. Výtopna Jaroměř
Út30. 7.Kočičí hrádek30. 8.Hvězdárna
St31. 7.Fly zone

Adresa, kde se nachází Skautský prázdninový klub:

Sokolovská 79

Hradec Králové 2

(žlutá podlouhlá jednopatrová budova)

Elektronická adresa: spk@skauthk.cz

Bc. Michaela Hájková

tel.: 734 330 910

Web: www.skauthk.cz/prazdniny

Facebook: Skautský prázdninový klub

Dokumenty:

Vyplněné přihlášky zasílejte na e-mail spk@skauthk.cz
Rezervace se stává pro obě strany závazná úhradou příslušné částky za každý vybraný den na bankovní účet střediska, číslo účtu 2600811877 / 2010. Vrácení částky v případě po tvrzené nemoci lékařem.