SKAUTSKÝ PRÁZDNINOVÝ KLUB 2018

Dobrodružné cesty vlakem, spousta her, zábavy a nových kamarádů!

I letos v roce 2018 se koná Skautský prázdninový klub, který pořádá Středisko Karla Šimka.

Příměstský tábor nabízí různorodé aktivity, naučné i zábavné výlety pro děti od 5 do 12 let. Tři dny v týdnu (Po-Stř-Pá)si užijeme velkou zábavu – naplno využijeme možnosti, které naše město, Hradec Králové, nabízí. Pojďte s námi do Aquacentra, na Hvězdárnu, do Galerie Moderního umění, na Minigolf, do Městské knihovny, vystoupáme na Bílou věž, objevíme naučné stezky v Královehradeckých lesích aj. V úterý a ve čtvrtek jezdíme na výlety do okolí Hradce Králové (viz. Program úterý a čtvrtků). Objevujeme hrady a zámky, navštěvujeme skautské tábory, poznáváme přírodu i naší minulost.

Přidej se k nám a mrkni na Facebook!

________________________________________________________________________

DO SKAUTSKÉHO PRÁZDNINOVÉHO KLUB JE MOŽNÉ PŘIHLÁSIT DĚTI I NA JEDNOTLIVÉ DNY V TÝDNU!

PŘIHLÁŠKY DO PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA PŘÍJMÁME I BĚHEM LETNÍCH PRÁZDNIN!

Pro koho je Skautský prázdninový klub určen?

Pro všechny děti, skauty a neskauty (děti co nikdy do skautu nechodily) od 5 do 12 let, po dohodě i pro děti od 4 let.

Co je to Skautský prázdninový klub?

Skautský prázdninový klub je příměstský tábor provozovaný Skautským střediskem Karla Šimka. Skautský prázdninový klub bude provozován od pondělí 2.7 2018 do pátku 31.8 2018.

Co se dělá ve Skautském prázdninovém klubu?

Každý den v týdnu je zaměřen jiným směrem. Každé pondělí se chodí na dvě hodiny do akvacentra v Hradci králové. V úterý a ve čtvrtek se podnikají výlety vlakem po královehradeckém a pardubickém kraji, výlety jsou do přírody, na hrady, zámky a na další zajímavá místa. Středy a pátky jsou určeny pro hradecké aktivity, to znamená, že se budou podnikat výlety a aktivity po území Hradce Králové.

Jak se bude ve Skautském prázdninovém klubu jíst?

V pondělí, ve středu a v pátek budou obědy zajištěny Skautský prázdninovým klubem. V tyto dny budou obědy dodávány externí firmou, se kterou máme dobré zkušenosti z předchozího léta. Externí firma, která bude dodávat obědy v pondělí, ve středu a v pátek, je Gastro Burda. Pití bude celý den v prostorách klubovny k dispozici. Svačinky budou mít děti připravené z domu a k tomu i lahvičku s pitím.

Počet obědů na každý týden rezervujeme vždy do čtvrtka předchozího týdne. Pokud bude dítě přihlášeno později, nemůžeme bohužel s jistotou zajistit oběd na prvý den v týdnu. Děkujeme za pochopení!

V úterý a ve čtvrtek, dny kdy se podnikají výlety mimo Hradec Králové, bude mít každé dítě jídlo na celý den připravené z domu a k tomu i dostatek pití.

Cena Skautského prázdninového klubu?

Cena Skautského prázdninového klubu je 250 Kč na jeden den. V den kdy je naplánovaná výlet, dítě si přinese též peníze na cestu (jízdenku na vlak) a peníze na vstup.

Od kdy do kdy je otevřen Skautský prázdninový klub?

Skautský prázdninový klub je otevřen od 6:30 hodin ráno do 16:00, nebo nejpozději do 16:30. Děti musí být v klubovně do 8:00. Kdyby rodiče chtěli dovést dítě později než v osm hodin, nebo si chtěli dítě vyzvednout dříve, je to možné po přechozí domluvě.

Kdy budou přesné informace o programu Skautského prázdninového klubu?

Podrobné informace o připraveném programu budou odeslány vždy týden dopředu na elektronickou adresu uvedenou v přihlášce a na adresu, ze které byla zaslána přihláška.

Může se změnit program Skautského prázdninového klubu?

Ano, program se může změnit v případě nepříznivého počasí a výluky na železničních tratí, nebo změny jízdního řádu.

Kontakt na Skautský prázdninový klub:

Adresa, kde se nachází Skautský prázdninový klub:

Sokolovská 79
Hradec Králové 2
(žlutá podlouhlá jednopatrová budova)

Elektronická adresa: spk@skauthk.cz

28.8.  úterý Hořice stezka pískových soch i hořických trubiček
30.8.  čtvrtek Častolovice malá Zoo

Dokumenty:

Vyplněné přihlášky zasílejte na e-mail spk@skauthk.cz
Rezervace se stává pro obě strany závazná úhradou příslušné částky za každý vybraný den na bankovní účet střediska, číslo účtu 2600811877 / 2010. Vrácení částky v případě po tvrzené nemoci lékařem.