SKAUTSKÝ PRÁZDNINOVÝ KLUB 2020

Přihlášky přijímáme od 1. března 2020 v elektronické formě.

Dobrodružné cesty vlakem, spousta her, zábavy a nových kamarádů!

I letos v roce 2020 se koná Skautský prázdninový klub, který pořádá Středisko Karla Šimka.

Příměstský tábor nabízí různorodé aktivity, naučné i zábavné výlety pro děti od 5 do 12 let.

Tři dny v týdnu (Po-St-Pá) si užijeme velkou zábavu – naplno využijeme možnosti, které naše město, Hradec Králové, nabízí. Každou středu budeme trénovat plavání v Aquacentru, jindy vyrazíme na Hvězdárnu, do Galerie Moderního umění, na Minigolf, do Městské knihovny, vystoupáme na Bílou věž, objevíme naučné stezky v Královehradeckých lesích aj.

V úterý a ve čtvrtek vyrážíme na výlety do okolí Hradce Králové (viz. Program). Objevujeme hrady a zámky, navštěvujeme skautské tábory, poznáváme přírodu i naši minulost.

Přidej se k nám a mrkni na Facebook!

________________________________________________________________________

Do skautského prázdninového klubu je možné přihlásit děti i na JEDNOTLIVÉ DNY v týdnu!

PŘIHLÁŠKY do příměstského tábora přijímáme i BĚHEM LETNÍCH PRÁZDNIN!

Pro koho je Skautský prázdninový klub určen?

Pro všechny děti, skauty a neskauty (děti, které nikdy do skautu nechodily) od 5 do 12 let, po dohodě i pro děti od 4 let.

Co je to Skautský prázdninový klub?

Skautský prázdninový klub je příměstský tábor provozovaný Skautským střediskem Karla Šimka. Skautský prázdninový klub bude provozován od středy 1. 7. 2019 do pátku 28. 8. 2018.

Co se dělá ve Skautském prázdninovém klubu?

Každý den v týdnu je zaměřen jiným směrem. Každou středu se chodí na dvě hodiny Aquacentra v Hradci králové. V úterý a ve čtvrtek jezdíme vlakem na výlety po Královehradeckém a Pardubickém kraji, výlety jsou do přírody, na hrady, zámky a na další zajímavá místa. Pondělky a pátky jsou určeny pro aktivity v Hradci Králové. Seznámíme se tedy s krásami našeho města, dozvíme se něco málo z historie a prohlídneme si tak části města, která neznáme.

Jak je to se stravou ve Skautském prázdninovém klubu?

V pondělí, ve středu a v pátek budou obědy zajištěny Skautský prázdninovým klubem. V tyto dny budou obědy dodávány externí firmou, se kterou máme dobré zkušenosti z předchozího léta. Pitný režim je po celý den v prostorách klubovny zajištěn. Svačinky mají děti připravené z domu i s lahvičkou na pití.

Počet obědů na každý týden rezervujeme vždy do čtvrtka předchozího týdne. Pokud bude dítě přihlášeno později, nemůžeme, bohužel, s jistotou zajistit oběd na první den v týdnu. Děkujeme za pochopení!

V úterý a ve čtvrtek jezdíme do přírody nebo na jiné výlety mimo Hradec Králové, má každé dítě jídlo na celý den připravené z domu a k tomu i dostatečné množství pití.

Cena Skautského prázdninového klubu?

Pokud dítě přihlásíte v termínu, tzn. minimálně týden předem, respektive do čtvrtka předchozího týdne, kdy objednáváme obědy, při platbě na účet je cena 300 Kč na jeden den + peníze na vstup.

Bankovní účet: 2600811877 / 2010  (do poznámky jméno dítěte + termín)

V případě, že přihlásíte dítě na poslední chvíli nebo chcete platit na místě při předávání dítěte je cena vyšší, konkrétně 350 na jeden den + peníze na vstup.

Cena se liší z důvodu včasného objednání obědů, zajištění odpovídajícího počtu vedoucích, ale i náročné administrativy při vyšším počtu účastníků.

Od kdy do kdy je otevřen Skautský prázdninový klub?

Skautský prázdninový klub je otevřen od 6:30 hodin ráno do 16:00 (po domluvě nejpozději do 16:30). Děti musí být v klubovně do 8:00. Pokud dítě chcete přivést později nebo si ho naopak chcete vyzvednout dříve, je nutné se domluvit předem.

Kdy budou přesné informace o programu Skautského prázdninového klubu?

Podrobné informace o připraveném programu budou odeslány vždy týden dopředu na elektronickou adresu uvedenou v přihlášce a na adresu, ze které byla zaslána přihláška.

Může se změnit program Skautského prázdninového klubu?

Ano, program se může změnit v případě nepříznivého počasí, výluky na železničních tratích, nebo změny jízdního řádu.

Změna programu vyhrazena. Případné úpravy podle počasí, otevírací době nebo doprav budou včas aktualizovány.

Kontakt na Skautský prázdninový klub:

Adresa, kde se nachází Skautský prázdninový klub:

Sokolovská 79

Hradec Králové 2

(žlutá podlouhlá jednopatrová budova)

Elektronická adresa: spk@skauthk.cz

Michaela Hájková Adéla Matoušková
734 330 910 777 131 632

Dokumenty:

Rezervace se stává pro obě strany závazná úhradou příslušné částky za každý vybraný den na bankovní účet střediska, číslo účtu 2600811877 / 2010. Vrácení částky v případě po tvrzené nemoci lékařem.