PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2017

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

SKAUTSKÝ PRÁZDNINOVÝ KLUB 2017

DO PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORU – SKAUTSKÝ PRÁZDNINOVÝ KLUB JE MOŽNÉ PŘIHLÁSIT DĚTI I NA JEDNOTLIVÉ DNY V TÝDNU!

PŘIHLÁŠKY DO PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA PŘÍJMÁME I BĚHEM LETNÍCH PRÁZDNIN!

Pro koho je Skautský prázdninový klub určen?

Pro všechny děti, skauty a neskauty (děti co nikdy do skautu nechodily) od 5 do 12 let, po dohodě i pro děti od 4 let.

Co je to Skautský prázdninový klub?

Skautský prázdninový klub je příměstský tábor provozovaný Skautským střediskem Karla Šimka. Skautský prázdninový klub bude provozován od pondělí 3.7 2017 do pátku 1.9 2017.

Co se dělá ve Skautském prázdninovém klubu?

Každý den v týdnu je zaměřen jiným směrem. Každé pondělí se chodí na dvě hodiny do akvacentra v Hradci králové. V úterý a ve čtvrtek se podnikají výlety vlakem po královehradeckém a pardubickém kraji, výlety jsou do přírody, na hrady, zámky a na další zajímavá místa. Středy a pátky jsou určeny pro hradecké aktivity, to znamená, že se budou podnikat výlety a aktivity po území Hradce Králové.

Jak se bude ve Skautském prázdninovém klubu jíst?

V pondělí, ve středu a v pátek budou obědy zajištěny Skautský prázdninovým klubem. V tyto dny budou obědy dodávány externí firmou, se kterou máme dobré zkušenosti z předchozího léta. Externí firma, která bude dodávat obědy v pondělí, ve středu a v pátek, je Gastro Terronic (gastroterronic.cz). Pití bude celý den v prostorách klubovny k dispozici. Svačinky budou mít děti připravené z domu a k tomu i lahvičku s pitím.

V úterý a ve čtvrtek, dny kdy se podnikají výlety mimo Hradec Králové, bude mít každé dítě jídlo na celý den připravené z domu a k tomu i dostatek pití.

Cena Skautského prázdninového klubu?

Cena Skautského prázdninového klubu je 250 Kč na jeden den. V den kdy je naplánovaná výlet, dítě si přinese též peníze na cestu (jízdenku na vlak) a peníze na vstup.

Od kdy do kdy je otevřen Skautský prázdninový klub?

Skautský prázdninový klub je otevřen od 6:30 hodin ráno do 16:00, nebo nejpozději do 16:30. Děti musí být v klubovně do 8:00. Kdyby rodiče chtěli dovést dítě později než v osm hodin, nebo si chtěli dítě vyzvednout dříve, je to možné po přechozí domluvě.

Kdy budou přesné informace o programu Skautského prázdninového klubu?

Podrobné informace o připraveném programu budou odeslány vždy týden dopředu na elektronickou adresu uvedenou v přihlášce a na adresu, ze které byla zaslána přihláška.

Může se změnit program Skautského prázdninového klubu?

Ano, program se může změnit v případě nepříznivého počasí a výluky na železničních tratí, nebo změny jízdního řádu.

Kontakt na Skautský prázdninový klub:

Adresa, kde se nachází Skautský prázdninový klub:

Sokolovská 79
Hradec Králové 2
(žlutá podlouhlá jednopatrová budova)

Elektronická adresa: spk@skauthk.cz

29.8. úterý Cesta podél Zdobnice
31.8. čtvrtek Český ráj v pohádce

Dokumenty:

Vyplněné přihlášky zasílejte na e-mail spk@skauthk.cz
Rezervace se stává pro obě strany závazná úhradou příslušné částky za každý vybraný den na bankovní účet střediska, číslo účtu 2600811877 / 2010. Vrácení částky v případě po tvrzené nemoci lékařem.