Herní maratón klubu deskových her

Klub deskových her POUTNÍK vás zve na tradiční akci pro všechny, kdo si chtějí zahrát svoje oblíbené hry, naučit se i nějaké nové, zasoutěžit si v turnajích nebo se jen tak pobavit. Během akce bude prezentace herních novinek a prodej her za klubové ceny.

Datum akce: od pátku 30.11.2012 od 18:00 hod do soboty 1.12.2012 do 20:00 hod. Přijít můžete také kdykoliv během MARATONU.

Místo konání: Klub deskových her Poutník, v nově zrekonstruované klubovně Střediska „K.Šimka“, Sokolovská 79/1, Hradec Králové – Labská kotlina II. Vezměte si prosím přezůvky 🙂

Turnaje:
30.11. (pá) 20:00 Carcassonne
1.12. (so) 10:30 Duch! 14:30 RoboRally

Startovné na jednotlivé turnaje: 10,- Kč děti, 20,- Kč dospělí

Propozice a přihlášky: Platí standardní pravidla jednotlivých her, která budou na místě upřesněna pořadatelem. Na turnaje se můžete přihlásit v průběhu akce, prezence bude probíhat vždy cca půl hodiny před vlastním turnajem.

Ceny: deskové hry a drobné ceny od KDH Poutník. Zvlášť bude KDH hodnotit kategorii do 15 let. Pro
účastníky turnajů bude na závěr provedeno losování startovních lístků.

Doprava: Od vlakového nádraží nebo Terminálu HD trolejbusem č.1 nebo autobusem č.9, 24 a 28 do zastávky „Labská kotlina – Obří akvárium“. Odtud je to asi 5 minut chůze mezi panelovými domy a kolem Základní školy Bezručova. Autem do ulice Sokolovská (GPS), parkování je možné v okolních ulicích bez poplatku. Klubovna se nachází na křižovatce ulic Sokolovská a Seydlerova.

Jídlo a ubytování: Občerstvení je zajištěno formou malého bufetu přímo v klubovně za klubové ceny (v nabídce je čaj, káva, kofola a další nápoje, párek v rohlíku, klobáska, tousty, sušenky apod.). Účastníkům akce je klubovna k dispozici od pátku 30.11.2012 od 17:00 hod. Přespání je možné přímo v klubovnách Střediska „K.Šimka“ s vlastním spacákem a karimatkou. V případě zájmu je možné prodloužení herní akce o sobotní noc na neděli 2.12.

Kontakt: Sandy – Radka Zajíčková mob.777 811 361 a Indi – Petr Němeček mob.776 108 115, www.skauthk.cz

Akce je uspořádána za podpory Královéhradeckého kraje
a Junáka – svazu skautů a skautek ČR, střediska „K.Šimka“ Hradec Králové