Herní maratón

KLUB DESKOVÝCH HER POUTNÍK pořádá 8. Herní maratón, který se koná od pátku 25. 11. 2011 od 18.00 hodin do soboty 26. 11. 2011 do 18.00 hodin. Zveme zájemce každého věku, přijďte si zahrát do kolektivu svoje oblíbené hry a vyzkoušejte si zajímavé novinky. Přijít můžete kdykoliv během akce. Přespání je možné v klubovnách s vlastní karimatkou a spacákem. Vstup na akci je volný.
Během akce budou uspořádány turnaje ve hrách Digit, DUCH!, Carcassonne a Trans Amerika. Pro vítěze jsou připraveny hry a další odměny.
Najdete nás: Klubovna Junáka – Středisko „K.Šimka“, Sokolovská ul. 79 (Bývalá školička), Labská II., Hradec Králové. Podrobnější informace získáte na www.skauthk.cz nebo u organizátora akce Radky Zajíčkové, mobil 777 811 361.