Klub deskových her na Bambiriádě 2008

Všechny zájemce o deskové hry srdečně zveme na akci Klubu deskových her POUTNÍK. Ve dnech 22. –23. května 2008 se KDH zúčastní akce Bambiriáda 2008 (Prezentace činnosti občanských sdružení dětí a mládeže a středisek volného času).

Najdete nás v areálu Bambiriády v Hradci Králové – v proskleném atelieru keramiky Domu dětí a mládeže v Rautenkrancově ul. ve čtvrtek 22. 5. od 9,00 do cca 21,00 hod. a v pátek 23.5. od 9,00 do 18,00 hod. POZOR! Ve čtvrtek se přesouvá pravidelný Klub her z klubovny v Sokolovské ulici do Bambiriádního městečka.

Na výběr budou hry pro hráče od 5 do 99 let. Prezentovat budeme herní novinky firmy Corfix. Pro milovníky strategických her a šachů budou na Bambiriádě poprvé představeny uceleně hry z tzv. „Gipf projektu“ (Gipf, Dvonn, Pünct, Tamsk a další). Určitě se máte na co těšit.

Během akce proběhne turnaj v deskových hrách a několik soutěží (hlavolamy a vědomostní soutěže) s hodnotnými výhrami.
Vstup na akci zdarma.

V sobotu a neděli pak můžete navštívit některé vybrané pamětihodnosti Královéhradeckého kraje.

Kontakty a informace: www.bambiriada.cz, www.skauthk.cz, Sandy-Radka Zajíčková, mob.777811361, sandy.zajicko­va@seznam.cz

Akce Klubu deskových her Poutník jsou uspořádány za podpory Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.