Klub deskových her

Klub deskových a stolních her Poutník

Pro zájemce každého věku je otevřen Klub deskových her.

V naší herně máme velký výběr společenských her pro hráče od 4 do 99 let , které průběžně doplňujeme o zajímavé novinky. Vybrat si můžete z různých her jako např. ALHAMBRA, DUCH!, ŽELVÍ ZÁVODY, BANG!, SABOTÉR, DOMINION, TRANS AMERIKA, Roborally, SANKT PETERSBURG a mnoho dalších. Můžete si také přinést svoji hru, kterou byste si chtěli zahrát nebo se naučit její pravidla.
Klub je otevřen ve společenské místnosti – velké herně každý čtvrtek od 17:30 hod. do 20:30 hod. Můžete přijít kdykoliv v uvedeném čase. Pro zapálené hráče a Hermany, kteří se nemůžou utrhnout od rozehrané partie, může být konec posunut i do pozdějších večerních hodin, podle dohody na místě

Kontakty:

Pavel Tejkl, 606 232 835 p.tejkl@centrum.cz
Radka Zajíčková, 777 811 361 sandy.zajickova@seznam.cz
Petr Němeček, 776 108 115 zamecnictvi.nemecek@seznam.cz

Nadační fond Veolia podpořil projekt Klubu deskových her „Hrajeme si hyperaktivně“

Projekt „Hrajeme si hyperaktivně“ je realizován dobrovolníky tzv.“Hermany“ z Klubu deskových her. Cílovou skupinou jsou děti a mládež se zdravotními problémy, konkrétně se syndromem ADHD a zároveň je projekt určen i pro jejich rodiče, pěstouny a pedagogické pracovníky.

Cílem projektu je vyplnění volného času dětí a mládeže aktivitou, která podporuje logické myšlení, obrazotvornost a schopnost spolupráce a integrace a umožnit cílové skupině poznat nové moderní společenské hry a všechny jejich aspekty, které zlepšují jejich „proaktivitu“, soustředění a sociální přizpůsobení. Rodičům a pedagogickým pracovníkům může projekt pomoci s výběrem těch správných didaktických pomůcek. V rámci projektu bude realizován nákup her a didaktických pomůcek pro rozvoj koncentrace, komunikace a kooperace.

Realizace projektu umožní orientaci v nabídce stolních her a vhodnost jejich využití cílovou skupinou.

Více informací o tomto projektu u vedoucích Hermanů Klubu deskových her.

Klub her na akcích:
City Jam