Herní maratón

KLUB DESKOVÝCH HER POUTNÍK pořádá tradiční Herní maratón, který se koná od pátku 25.11. 2016 od 18.00 hodin do neděle 27. 11. 2015 do 11.00 hodin. Přijďte si zahrát svoje oblíbené hry a vyzkoušejte si zajímavé novinky, které mohou být tipem na vánoční dárek.

Herní maraton je určen pro účastníky každého věku. Přijít můžete kdykoliv během akce.

Během Herního maratónu budou uspořádány dva turnaje v deskových hrách dle výběru. Pro vítěze jsou připraveny zajímavé odměny.

Přespání je možné s vlastním spacákem v klubovně.

Najdete nás: Klubovna Junáka – Středisko „K.Šimka“, Sokolovská ul. 79, Labská II., Hradec Králové. Podrobnější informace získáte u organizátora akce Radky Zajíčkové, mobil 777 811 361, e-mail: sandy.zajickova@seznam.cz nebo na www.skauthk.cz.

Celé info v  -> LETÁČKU <-