10. Herní maratón

KLUB DESKOVÝCH HER POUTNÍK pořádá již 10. Herní maratón, který se koná od soboty 30. 11. 2013 od 10.00 hodin do neděle 1. 12. 2013 do 15.00 hodin. Přijďte si zahrát svoje oblíbené hry a vyzkoušejte si zajímavé novinky, které mohou být tipem na vánoční dárek. Herní maraton je určen pro účastníky každého věku. Přijít můžete kdykoliv během akce. Přespání je možné v klubovnách s vlastní karimatkou a spacákem. Vstup na akci je volný.

Během Maratónu budou uspořádány turnaje ve hrách DUCH! a Carcassonne. Pro vítěze jsou připraveny hry a další odměny.

Najdete nás: Klubovna Junáka – Středisko „K.Šimka“, Sokolovská ul. 79, Labská II., Hradec Králové. Podrobnější informace získáte u organizátora akce Radky Zajíčkové, mobil 777 811 361.

OFICIÁLNÍ POZVÁNKA KE STAŽENÍ ZDE: Herní Maratón 2013 pozvánka

Komentáře jsou uzavřeny.