RINGO turnaj 2013

8:30 – 13:30 samotný turnaj
13:30 – 14:00 vyhlášení vítězů

Startovné: 30,- Kč za každého účastníka
S sebou: obuv do tělocvičny se světlou podrážkou (nutnost!), sportovní oblečení
Kategorie:

I. Žactvo ……………… do 11 let
II. Kadeti ……………… od 12 do 17 let
III. Dospělí …………… od 17 let

O turnaji

• Ringo je hra, při níž se dvě soupeřící družstva snaží dopravit gumový kroužek přes síť do hřiště soupeře. Hraje se s dvěma kroužky najednou, které musí napodobovat let disku.
  • Družstvu kterému se podaří umístit kroužek do hřiště soupeře získává bod.Družstvo které první dosáhne 15 bodů vyhrává, avšak k vítězství je zapotřebí rozdílu minimálně dvou bodů. Konkrétní hrací systém bude upřesněn až na místě podle počtu přihlášených družstev.
  • Soutěží tříčlenná družstva dívčí, chlapecká i smíšená ve třech kategoriích. O zařazení do soutěžní kategorie rozhoduje věk nejstaršího člena družstva, přičemž rozhoduje rok narození. Je možno se přihlásit i jednotlivě a soutěžní družstva pak sestavit na místě.
  • Turnaj bude probíhat ve dvou tělocvičnách. V menší z nich se utkají týmy z kategorie Žactvo. Druhá tělocvična si zaslouží pozornost Kadetů a Dospělých.
  • Turnaj je vyhlášen pro všechny účastníky, dokonce i pro ty, kteří RINGO ještě neumí, a přesto by si tuto zajímavou a napínavou hru chtěli zkusit.
  • Větší skupiny se nahlaste nejpozději do 17.11.2013 u Péťi (mohylap@seznam.cz, tel: 777135989)
  • Zájemci o funkci rozhodčího nebo zapisovatele se hlaste taktéž u Péťi. Když se nahlásíte jako rozhodčí, neznamená to,že už se nemůžete zúčastnit turnaje jako hráči.

Těšíme se na hojnou účast a kvalitní sportovní výkony!

Sportu zdar!:)

Plákát Ringo turnaj 2013